GBD Shapes/Numbers: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 355: | Line 355: | ||
|- | |- | ||
|3653|| prince/author*||| one-eighth||||round | |3653|| prince/author*||| one-eighth||||round | ||
|- | |||
|3781|| Lovat [https://pipedia.org/wiki/File:GBDNewStd01.jpg]|||straight||||round saddle | |||
|- | |- | ||
|4072|| billiard|||unknown|||| unknown | |4072|| billiard|||unknown|||| unknown |