291
edits
Line 420: | Line 420: | ||
|- | |- | ||
|9507|| billiard||| unknown|||| unknown | |9507|| billiard||| unknown|||| unknown | ||
|- | |||
|9518|| volcano brandy||| straight|||| round | |||
|- | |- | ||
|9519|| Canadian||| straight|||| saddle [https://pipedia.org/wiki/File:GBD-Prehistoric-9519-01.jpg] | |9519|| Canadian||| straight|||| saddle [https://pipedia.org/wiki/File:GBD-Prehistoric-9519-01.jpg] |
edits