23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Müllenbach & Thewald]]'''||M&T[[Image:M&T.jpg|50px]] | [[Image:M&T_09.jpg|50px]] | [[Image:M&T_Supermild.jpg|50px]] | [[Image:M&T_Supermild2.jpg|50px]] | | |'''[[Müllenbach & Thewald]]'''||M&T[[Image:M&T.jpg|50px]] | [[Image:M&T_09.jpg|50px]] | [[Image:M&T_Supermild.jpg|50px]] | [[Image:M&T_Supermild2.jpg|50px]] | | ||
|- | |||
|'''Mülleler, Pierre'''||[[Pierre Müller]], Geneva jeweler, pipe designer | |||
|- | |- | ||
|'''[[Mueller]]|'''||Steffen Mueller; Germany, where the Rhine Valley meets the Black Forest | |'''[[Mueller]]|'''||Steffen Mueller; Germany, where the Rhine Valley meets the Black Forest |