23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
|'''[[La Bitta]]'''||Armando Fumia; Lipari (Messina). | |'''[[La Bitta]]'''||Armando Fumia; Lipari (Messina). | ||
|- | |||
|'''[[La Biota]]'''||Michele Sottocasa; Torino, Italy | |||
|- | |- | ||
|'''La Corre'''||??? | |'''La Corre'''||??? |