23,094
edits
(→Spain) |
(→Sweden) |
||
Line 833: | Line 833: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Rosengren]]'''||Jonas Rosengren; Halmstad, Sweden | |'''[[Rosengren]]'''||Jonas Rosengren; Halmstad, Sweden | ||
|- | |||
|'''[[Saenz]]'''||Gary Sanz | |||
|- | |- | ||
|'''[[Thunér Pipes]]'''||Ronny Thunér | |'''[[Thunér Pipes]]'''||Ronny Thunér |