23,097
edits
(→Norway) |
(→Spain) |
||
Line 768: | Line 768: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Everest]]'''||Brand created in 1933 by [[Nubió]]; now a [[Iberica de Pipas]] second | |'''[[Everest]]'''||Brand created in 1933 by [[Nubió]]; now a [[Iberica de Pipas]] second | ||
|- | |||
|'''Galerna'''||old brand of [[Iberica de Pipas]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Homs]]'''||Jaume Homs | |'''[[Homs]]'''||Jaume Homs |