23,095
edits
(→Spain) |
(→Japan) |
||
Line 871: | Line 871: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Takeo Arita|Arita, Takeo]]'''||'''[[Takeo Arita]]''', son of Shizuo Arita. | |'''[[Takeo Arita|Arita, Takeo]]'''||'''[[Takeo Arita]]''', son of Shizuo Arita. | ||
|- | |||
|'''[[Asari]]'''||Japanese Pipe maker from 1970s and '80s? | |||
|- | |- | ||
|'''[[Azuma]]'''|| | |'''[[Azuma]]'''|| |