171
edits
Middlebult (talk | contribs) No edit summary |
Middlebult (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">O</font>''' | |'''<font size="4">O</font>''' | ||
|- | |||
|'''O. Barnes & Co.'''||??? | |||
|- | |||
|'''Ogden'''||??? | |||
|- | |- | ||
|'''Old England'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. | |'''Old England'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. | ||
|- | |||
|'''OMahoney Ltd.'''||??? | |||
|- | |||
|'''Oppenheimer Pipe'''||??? | |||
|- | |- | ||
|'''[[Orlik]]'''||'''[[Cadogan]]''' brand. | |'''[[Orlik]]'''||'''[[Cadogan]]''' brand. | ||
|- | |||
|'''Osman Ltd.'''||??? | |||
|- | |- | ||
|'''Oxford'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. | |'''Oxford'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. |
edits