7
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
|'''Villager'''||??? | |'''Villager'''||??? | ||
|- | |||
|'''Vilma Armellini'''||See '''[[Armellini]]'''. | |||
|- | |- | ||
|'''Vincenzo Lombardi'''||Sub-brand / Second by '''[[Brebbia]]'''; name is fiction. | |'''Vincenzo Lombardi'''||Sub-brand / Second by '''[[Brebbia]]'''; name is fiction. | ||
Line 58: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">W</font>''' | |'''<font size="4">W</font>''' | ||
|- | |||
|'''Wilma Armellini'''||See '''[[Armellini]]'''. | |||
|- | |- | ||
|'''White Star'''||???, Meerschaum lined pipes | |'''White Star'''||???, Meerschaum lined pipes |
edits