23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Herbert]]'''||Bob Herbert; Newark, NJ | |'''[[Herbert]]'''||Bob Herbert; Newark, NJ | ||
|- | |||
|'''Herbaugh Pipes'''||'''[[Abe Herbaugh]]'''; Augusta, WV | |||
|- | |- | ||
|'''Heritage Pipes'''||'''[[S.M. Frank]]'''; Peekskill, NY. | |'''Heritage Pipes'''||'''[[S.M. Frank]]'''; Peekskill, NY. |