23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 173: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
|'''Briarcraft'''||'''[[Reiss-Premier Co.]]'''; New York City | |'''Briarcraft'''||'''[[Reiss-Premier Co.]]'''; New York City | ||
|- | |||
|'''[[Briar Works]]'''||Briar Works International; Nashville, TN | |||
|- | |- | ||
|'''[[Brick]]'''||Max Brick; Trenton, NJ | |'''[[Brick]]'''||Max Brick; Trenton, NJ |