23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 139: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Monarch]]'''|| Monarch Pipe Co. Tulsa Ok. | |'''[[Monarch]]'''|| Monarch Pipe Co. Tulsa Ok. | ||
|- | |||
|'''Monstrosity Pipes'''||Made by [[Olie Sylvester]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Montgomery]] Handmade Pipes'''||Jeremiah W. Montgomery; Hollidaysburg, PA | |'''[[Montgomery]] Handmade Pipes'''||Jeremiah W. Montgomery; Hollidaysburg, PA |