23,094
edits
(Added location.) |
No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Friebe]]'''||Herbert Friebe; Southfield, MI. | |'''[[Friebe]]'''||Herbert Friebe; Southfield, MI. | ||
|- | |||
|'''[[Friedman]]'''||Richard Friedman; Bellingham, WA. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Fuhr]]'''||Don Fuhr | |'''[[Fuhr]]'''||Don Fuhr |