23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 136: | Line 136: | ||
|'''[[Bonnie Brier]]'''|| | |'''[[Bonnie Brier]]'''|| | ||
|- | |- | ||
|'''[[Bowles & Son Ltd]]'''||Tobacconist's brand | |'''[[Bowles & Son Ltd]]'''||Tobacconist's brand | ||
|- | |||
|'''[[Braesley Salop Clays]]'''||early clay pipe factory, England, founded 1619 | |||
|- | |- | ||
|'''[[Bra-Way]]'''||??? | |'''[[Bra-Way]]'''||??? |