23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| ||'''Bjarne Nielsen''' (broken pipe); Lyngby. → '''[[Bjarne]]'''. | | ||'''Bjarne Nielsen''' (broken pipe); Lyngby. → '''[[Bjarne]]'''. | ||
|- | |||
| ||'''[[Daniela Nielsen]]'''. Pipemaker and wife of Hans Jonny Nielsen → '''[[Former]]''' | |||
|- | |- | ||
| ||'''[[Erik Nielsen]]''' | | ||'''[[Erik Nielsen]]''' |