23,094
edits
m (Fixed spelling on Juls) |
No edit summary |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Krämer]]'''||Martin Krämer; Itzehoe | |'''[[Krämer]]'''||Martin Krämer; Itzehoe | ||
|- | |||
|'''[[Kraus]]'''||Friedemann Kraus | |||
|- | |- | ||
|'''Krix'''||Walter Krix; Voerde. See '''[[Unikat-Pfeifen]]''' | |'''Krix'''||Walter Krix; Voerde. See '''[[Unikat-Pfeifen]]''' |