23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">M</font>''' | |'''<font size="4">M</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[Mauel]]'''||Günther Mauel | |||
|- | |- | ||
|'''[[Manger]]'''||Pfeifenfabrik Anton Manger; Wollbach / Rhön. | |'''[[Manger]]'''||Pfeifenfabrik Anton Manger; Wollbach / Rhön. |