23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Bjarne]]'''||Bjarne Nielsen (broken pipe); Lyngby | |'''[[Bjarne]]'''||Bjarne Nielsen (broken pipe); Lyngby | ||
|- | |||
|'''[[Bjornemose]]'''||Henryk Bjornemose | |||
|- | |- | ||
|'''[[BMH]]'''||No details known! | |'''[[BMH]]'''||No details known! |