23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 105: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Marks]]'''||Andrew Marks; Middlebury, VT | |'''[[Marks]]'''||Andrew Marks; Middlebury, VT | ||
|- | |||
|'''Maro'''||Brand of [[Hollco International]] | |||
|- | |- | ||
|'''Martin, Sam'''||'''see [[Sam Martin]]''' († 1992); Little Rock, AR | |'''Martin, Sam'''||'''see [[Sam Martin]]''' († 1992); Little Rock, AR |