23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|'''Meliora Cogito'''||Italian brand sold by Pipedo | |'''Meliora Cogito'''||Italian brand sold by Pipedo | ||
|- | |||
|'''Melis'''||Brand of sculpted wooden pipes | |||
|- | |- | ||
|'''Melitta'''||'''[[Savinelli]]''' sub-brand / second. | |'''Melitta'''||'''[[Savinelli]]''' sub-brand / second. |