23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 163: | Line 163: | ||
|'''[[Pierluigi]]'''||Aldo Pierluigi; Roma. | |'''[[Pierluigi]]'''||Aldo Pierluigi; Roma. | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''Pietro Candino'''||??? | ||
|- | |||
|'''Pimpernel'''||Brand made by [[Rossi]] for export | |||
|- | |- | ||
|'''[[Piotti]]'''||??? | |'''[[Piotti]]'''||??? |