23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|'''[[Rota]]||Mario Rota | |'''[[Rota]]||Mario Rota | ||
|- | |- | ||
|'''Rovera'''||'''[[Mario Rovera]]''' | |'''Rovera'''||'''[[Sociedade Rovera]]'''; Brand of brothers Frederico, Carlo, Cornelio, and Francesco Rovera | ||
|- | |||
|'''Rovera, Mario'''||'''[[Mario Rovera]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Royal Oak'''||'''[[Savinelli]]''' sub-brand / second. | |'''Royal Oak'''||'''[[Savinelli]]''' sub-brand / second. |