23,130
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|'''Starline'''||Produced by '''[[Georg Jensen]]''' | |'''Starline'''||Produced by '''[[Georg Jensen]]''' | ||
|- | |||
|'''Stern'''||Inexpensive Danish brand | |||
|- | |- | ||
|'''[[Stokkebye]]'''||Peter Stokkebye (broken pipe); København. | |'''[[Stokkebye]]'''||Peter Stokkebye (broken pipe); København. |