23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 223: | Line 223: | ||
|- | |- | ||
|'''Tweed'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. | |'''Tweed'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. | ||
|- | |||
|'''Twenty-One'''||Former Anglo-French brand created in the 1950s by [[C.J. Verguet Freres]] and [[Oppenheimer Pipe]] | |||
|- | |- | ||
|'''Tudor Rose'''||'''[[Astley's]]''' sub-brand / second. | |'''Tudor Rose'''||'''[[Astley's]]''' sub-brand / second. |