23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 262: | Line 262: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Story]]'''||Robert Story († 1987); Cleveland, OH | |'''[[Story]]'''||Robert Story († 1987); Cleveland, OH | ||
|- | |||
|'''[[Stout]]'''||Mark Stout; Orange County, CA | |||
|- | |- | ||
|'''Strano'''||'''[[Al Strano]]''' († 2000). Pipemaker of [[Wally Frank]] Ltd. | |'''Strano'''||'''[[Al Strano]]''' († 2000). Pipemaker of [[Wally Frank]] Ltd. |