23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">B</font>''' | |'''<font size="4">B</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[Bacigalupi]]'''||Marco Bacigalupi; Liguria | |||
|- | |- | ||
|'''[[Baldi]]'''||Baldo Baldi; Quarto (Genova) | |'''[[Baldi]]'''||Baldo Baldi; Quarto (Genova) |