23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
|'''Ocaso'''||Second brand produced by '''[[Erik Nørding]]''' | |'''Ocaso'''||Second brand produced by '''[[Erik Nørding]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Odin]]'''||Need information | |||
|- | |- | ||
|'''Olsen'''||'''[[Henrik Olsen]]'''; Grevinge (Zealand) | |'''Olsen'''||'''[[Henrik Olsen]]'''; Grevinge (Zealand) |