23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 219: | Line 219: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Hudson Universal Pipe Co.]]'''||??? | |'''[[Hudson Universal Pipe Co.]]'''||??? | ||
|- | |||
|'''[[HUGUNIN'S LOS ANGELES]]'''||Harry L. Hugunin, Manager of W.F. Ball "The Big Pipe Store"; Los Angeles, CA | |||
|- | |- | ||
|'''[[Huhn]]'''||Kurt A. Huhn; Warwick, RI | |'''[[Huhn]]'''||Kurt A. Huhn; Warwick, RI |