23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 255: | Line 255: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Coronet]]'''||Need information, may be a Comoy's second? | |'''[[Coronet]]'''||Need information, may be a Comoy's second? | ||
|- | |||
|'''[[Corinthian]]'''||Made by [[Comoy's]] for Grant's Pipe Shop in San Francisco | |||
|- | |- | ||
|'''[[Coronation]]'''||??? | |'''[[Coronation]]'''||??? |