23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Romagnolo]]'''||Ivan Romagnolo; Mongrando, Piedmont | |'''[[Romagnolo]]'''||Ivan Romagnolo; Mongrando, Piedmont | ||
|- | |||
|'''[[Romano Opaca]]'''||Need Information | |||
|- | |- | ||
|'''Romeo'''||'''[[Fabrizio Romeo]]''' | |'''Romeo'''||'''[[Fabrizio Romeo]]''' |