82
edits
Stpaulpiper (talk | contribs) m (Modified DCS to see Souers, Denny) |
Stpaulpiper (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 179: | Line 179: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Dengler]]'''||John Dengler; St. Charles, MO | |'''[[Dengler]]'''||John Dengler; St. Charles, MO | ||
|- | |||
|'''[[Denny Souer Pipes]]'''||Dennys Souer; Columbus, OH | |||
|- | |- | ||
|'''[[DePrey]]'''||James DePrey (†); Ft. Kent, ME | |'''[[DePrey]]'''||James DePrey (†); Ft. Kent, ME |
edits