23,094
edits
Stpaulpiper (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 207: | Line 207: | ||
|- | |- | ||
|'''Boswell'''||'''[[J.M. Boswell]]'''; Chambersburg, PA. | |'''Boswell'''||'''[[J.M. Boswell]]'''; Chambersburg, PA. | ||
|- | |||
|'''[[Bowl Dry]]'''||Made by [[Hollman Pipe Company]], need informaion | |||
|- | |- | ||
|'''[[Bradberry]]||Bradberry Pipe Corp. (1960s); New York | |'''[[Bradberry]]||Bradberry Pipe Corp. (1960s); New York |