23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|'''Hedwig'''||[[Klaus Hedwig]]; Eisenberg/Thuringia. | |'''Hedwig'''||[[Klaus Hedwig]]; Eisenberg/Thuringia. | ||
|- | |||
|'''Heinemann'''||[[Dirk Heinemann]] | |||
|- | |- | ||
|'''Hennen-Design'''||[[Hermann Hennen]]; Kirchhundem. | |'''Hennen-Design'''||[[Hermann Hennen]]; Kirchhundem. |