23,094
edits
m (Deleted several dead links.) |
No edit summary |
||
Line 539: | Line 539: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Krška]]'''||Karel Krška | |'''[[Krška]]'''||Karel Krška | ||
|- | |||
|'''[[Kucera]]'''||Petr Kučera, Pipkin Pipes | |||
|- | |- | ||
|'''[[Machát]]'''||Richard Machát | |'''[[Machát]]'''||Richard Machát |