23,094
edits
m (Fixed Altinay link) |
No edit summary |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Jobert]]'''||Johan Slabbert | |'''[[Jobert]]'''||Johan Slabbert | ||
|- | |||
|'''[[Kotzé Pipes]]'''||Kobus Kotzé, Potchefstroom, North West | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kruger Opstaan]]'''||?? | |'''[[Kruger Opstaan]]'''||?? |