2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|'''Natural World'''||Brand of Frank '''[[Augsberger]]''' (†); Champain, IL | |'''Natural World'''||Brand of Frank '''[[Augsberger]]''' (†); Champain, IL | ||
|- | |||
|'''[[Natures Bounty]]'''||"HANDMADE IN DENMARK" - Maker unknown. Private brand of '''[http://www.iwanries.com/ Iwan Ries Co.]'''; Chicago, IL. | |||
|- | |||
| ||[[Image:Natures-Bounty_3.jpg|50px]] | [[Image:Natures-Bounty_3a.jpg|50px]] | | |||
|- | |- | ||
|'''[[Needham]]'''||? Needham; Alhambra, CA | |'''[[Needham]]'''||? Needham; Alhambra, CA |