2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="5">O</font>''' | |'''<font size="5">O</font>''' | ||
|- | |||
|'''O-Johnny'''||The pipe that's different... Holy shit! | |||
|- | |||
| ||[[Image:O-Johnny.jpg|50px]] | | |||
|- | |- | ||
|'''[[Ogura]]||Andrew Ogura (†); ?, HI | |'''[[Ogura]]||Andrew Ogura (†); ?, HI |