2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 80: | Line 80: | ||
|'''Ocaso'''||Second brand produced by '''[[Erik Nørding]]''' | |'''Ocaso'''||Second brand produced by '''[[Erik Nørding]]''' | ||
|- | |- | ||
|'''Olsen'''||'''[[Poul Olsen]]''' | |'''Olsen'''||'''[[Henrik Olsen]]'''; Grevinge (Zealand) | ||
|- | |||
| ||'''[[Poul Olsen]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Olson'''||'''[[Ib Olson]]''' | |'''Olson'''||'''[[Ib Olson]]''' |