159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 121: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
|'''Danske Club'''||Second by '''[[Stanwell]]''' | |'''Danske Club'''||Second by '''[[Stanwell]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Den Kongelige Porcelainsfabrik''']] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Dantonian Pipe Works]]'''||Sven & Teddy Knudsen; Næstved. | |'''[[Dantonian Pipe Works]]'''||Sven & Teddy Knudsen; Næstved. |
edits