159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
|'''Aalbørg'''||Second brand produced by '''[[Erik Nørding]]''' | |'''Aalbørg'''||Second brand produced by '''[[Erik Nørding]]''' | ||
|- | |||
|'''[[A. David, Ltd.]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[A. H.]]'''||Alberth Hansens | |'''[[A. H.]]'''||Alberth Hansens |
edits