159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 127: | Line 127: | ||
|- | |- | ||
|'''Hetler'''||'''[[Hans Hetler]]''' (broken pipe) | |'''Hetler'''||'''[[Hans Hetler]]''' (broken pipe) | ||
|- | |||
|'''[[Hetler, Kjolner (Pibehuset)]]''' | |||
|- | |- | ||
| ||'''[[Torben Hetler]]''' | | ||'''[[Torben Hetler]]''' |
edits