23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Clewell]]'''||R.A. Clewell | |'''[[Clewell]]'''||R.A. Clewell | ||
|- | |||
|'''Cochey'''||Jason Cochey; Bellevue, OH., see [[Briar Bird Pipes]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Cole Pipes]]'''||Charles Cole | |'''[[Cole Pipes]]'''||Charles Cole |