23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
|'''[[DePrey]]'''||James DePrey (†); Ft. Kent, ME | |'''[[DePrey]]'''||James DePrey (†); Ft. Kent, ME | ||
|- | |||
|'''DeSchaine, Jim'''||'''[[Jim DeSchaine]]; Auburn, CA | |||
|- | |- | ||
|'''[[Diebel]]'''||Fred Diebel; Kansas City, MO | |'''[[Diebel]]'''||Fred Diebel; Kansas City, MO |