2
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 97: | Line 97: | ||
|- | |- | ||
|'''Kendall'''||Kim Kendall; Phoenix, AZ. See '''[[Penguin Briar]]''' | |'''Kendall'''||Kim Kendall; Phoenix, AZ. See '''[[Penguin Briar]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Kevin Arthur Pipes]]'''||Kevin Arthur Skraboly; Aurora, IL. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kiess Pipes]]'''||Dr. Robert C. Kiess; ?, VT | |'''[[Kiess Pipes]]'''||Dr. Robert C. Kiess; ?, VT |
edits