23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
|'''Kleenest'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. | |'''Kleenest'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. | ||
|- | |||
|'''Klein, Scott '''||'''[[Scottspipes]]'''; Elk Grove Village, IL | |||
|- | |- | ||
|'''[[Knickerbocker Pipe Co.]]'''||Brooklyn, NY | |'''[[Knickerbocker Pipe Co.]]'''||Brooklyn, NY |