23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|'''[[JHW Pipes]]'''||Jack H. Weinberger ; West Caldwell, NJ. | |'''[[JHW Pipes]]'''||Jack H. Weinberger ; West Caldwell, NJ. | ||
|- | |||
|'''Jigg's'''||Brand of L & H Stern, see '''[[LHS]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Jobey]]'''||Various makers! | |'''[[Jobey]]'''||Various makers! |