23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 149: | Line 149: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Kirsten Pipe Company]]'''||Metal Pipes; Seattle, WA | |'''[[Kirsten Pipe Company]]'''||Metal Pipes; Seattle, WA | ||
|- | |||
|'''[[KJ Pipes]]'''||Kadesh J. Swanson; Washington State | |||
|- | |- | ||
|'''Kleenest'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. | |'''Kleenest'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. |