23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 157: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Kowal]]'''||Jeff Kowal; Beaver Falls, PA | |'''[[Kowal]]'''||Jeff Kowal; Beaver Falls, PA | ||
|- | |||
|'''[[Krempp]]'''||Randy Krempp, maker who also does repair work; Waco, TX | |||
|- | |- | ||
|'''[[Krisor]]'''||Gilbert Henry Krisor, Cameron Park, California (deceased, 1984) | |'''[[Krisor]]'''||Gilbert Henry Krisor, Cameron Park, California (deceased, 1984) |