23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|'''Johnson'''||'''David Johnson'''; ?, AK. See '''[[Ozark Mountain Briars]]'''. | |'''Johnson'''||'''David Johnson'''; ?, AK. See '''[[Ozark Mountain Briars]]'''. | ||
|- | |||
|'''[[Lannes Johnson]]'''||Texarcana, TX | |||
|- | |- | ||
|'''[[Richard C. Johnson]]'''||Carlisle, PA | |'''[[Richard C. Johnson]]'''||Carlisle, PA |