23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
|'''Verguet Frères'''||Former factory, which closed in 1970s, see [[GBD]] | |'''Verguet Frères'''||Former factory, which closed in 1970s, see [[GBD]] | ||
|- | |||
|'''Veritable'''||Produced in Cogolin | |||
|- | |- | ||
|'''[[Vincent]]'''||Roger Vincent | |'''[[Vincent]]'''||Roger Vincent |